27 października 2021

Gdzie kupić nowe wtryski?

Nad kwestią dotyczącą tego, gdzie kupić nowe wtryski, zastanawiają się najczęściej ci kierowcy, których wtryskiwacze uległy usterce. Nowe wtryskiwacze Common Rail warto kupować w sprawdzonych sklepach stacjonarnych bądź internetowych, jakim jest właśnie Świat Diesla. Tylko wówczas możesz mieć pewność, że zakupiłeś nowe, oryginalne części, które można bezproblemowo zamontować w samochodzie i użytkować.

Gdzie kupić nowe wtryskiwacze?
Gdzie kupić nowe wtryski?

Kupując fabrycznie nowe wtryskiwacze, powinieneś mieć stuprocentową pewność ich sprawności i niezawodności. Z uwagi na to, że nowe wtryski paliwa Diesel ceną mogą zaskoczyć niejednego Kierowcę, ich sprzedawca musi być godny zaufania. Nowe wtryskiwacze muszą być fabrycznie zapakowane, ponieważ dzięki temu nie grożą im żadne uszkodzenia w trakcie transportu.

Co więcej, istotną kwestią w kontekście zakupu nowych wtrysków Common Rail jest ich gwarancja. Ciekawostką jest, że w naszym sklepie gwarancji na 2 lata udzielamy zarówno w przypadku nowych, jak i regenerowanych wtryskiwaczy.

1. Przed zakupem - Jak sprawdzić, jakie mam wtryski?

Jeżeli znalazłeś już właściwy sklep stacjonarny lub sklep internetowy z wtryskiwaczami paliwa, równie istotne jest, byś zakupił wtryski dedykowane Twojemu pojazdowi. W celu sprawdzenia tego, jakie wtryskiwacze są w samochodzie, należy je zdemontować i odczytać ich numer lub zdekodować je po numerze nadwozia.

Aby kupić odpowiednie wtryskiwacze, warto sprawdzić, jaki numer seryjny miały poprzednie. Jeżeli z różnych przyczyn jest to niemożliwe (numer jest starty, nieczytelny lub trudno odnaleźć go na podzespole), można ustalić, jakie wtryski będą pasować po VIN oraz po szczegółowych danych samochodu.

Podkreślamy, że rzetelne dobranie wtryskiwacza jest kwestią kluczową. Samochód z zamontowanymi niepasującymi wtryskami w ogóle nie będzie dał się uruchomić lub dojdzie do awarii wywołanych nieprawidłowościami w układzie Common Rail.

Mając jakiekolwiek wątpliwości co do rodzaju bądź numeru wtryskiwaczy w Twoim samochodzie, skontaktuj się z naszym serwisem. Szybko ustalimy, jakie wtryski należy zamontować, by samochód odzyskał moc i satysfakcjonujące osiągi.

2. W trakcie zakupu - Koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu

Wtryski Common Rail można zakupić w wielu zróżnicowanych opcjach cenowych. W przypadku wtryskiwaczy regenerowanych ceny zaczynają się już od kilkuset złotych za sztukę, natomiast wtryski fabrycznie nowe będą znacznie droższe. Cena zakupu kompletu wtrysków opiewa na kwotę kilku tysięcy złotych, jednakże w tej kwocie mieści się stuprocentowa pewność co do ich działania oraz gwarancja.

Wymiana wtrysków w silniku Diesla lub regeneracja wtryskiwaczy to kwestia, której nie uniknie większość użytkowników samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Wtryskiwacze Common Rail to elementy eksploatacyjne, jednakże ich właściwe użytkowanie potrafi znacząco przedłużyć ich żywotność.

Wymiana wtryskiwaczy Diesel - Nowe czy regenerowane?

Nowe wtryskiwacze ze sprawdzonego źródła, które w dodatku fachowo dobierzemy do Twojego samochodu, możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Przed złożeniem zamówienia warto jednak zastanowić się, czy w pełni wystarczające nie okażą się wtryskiwacze po regeneracji. Zważając na fakt, że wtryskiwacze Bosch oraz wtryski innych producentów regenerujemy z dużym doświadczeniem i za pomocą nowoczesnego zaplecza technologicznego, którym możemy pochwalić się jako nieliczni w Polsce, warto rozważyć tę opcję. Podobnie jak nowe wtryskiwacze, wtryski po regeneracji obejmujemy gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów, a do podzespołów dołączamy protokoły badań potwierdzające ich wręcz wzorcowe parametry.

Jakie wtryskiwacze będą lepsze - nowe czy regenerowane?
Wymiana wtryskiwaczy Diesel | Nowe czy regenerowane?