04 listopada 2021

Ile kosztuje regeneracja pompowtrysków

Na to, ile kosztuje regeneracja pompowtrysków, wpływ ma przede wszystkim stopień uszkodzenia podzespołów. Jeśli są one jeszcze w dobrym stanie, często wystarczy je tylko wyczyścić, co kosztuje około 100 złotych. Gdy oprócz tego w grę wchodzi także wymiana zużytych elementów, testowanie i regulacja, cena regeneracji pompowtrysków może wzrosnąć do kilkuset złotych.

Przed podjęciem regeneracji pompowtryskiwaczy 1.9 TDI lub 2.0 TDI bardzo ważne jest przeprowadzenie wnikliwej diagnostyki podzespołów z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn testowych. Dzięki temu można ustalić ich faktyczny stan techniczny oraz konkretne działania, jakie należy podjąć. W trakcie takiego sprawdzania ważne jest również posiadanie odpowiedniego doświadczenia.

Ile kosztuje regeneracja pompowtrysków
Ile kosztuje regeneracja pompowtrysków

Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja pompowtryskiwaczy, która obejmuje czyszczenie metodą termo-chemiczną z zastosowaniem ultradźwięków, wymianę niesprawnych części oraz wysterowanie podzespołów, pozwala szybko i skutecznie przywrócić ich pełną sprawność. Na tą naprawę standardowo udziela się 2 letniej gwarancji bez limitu kilometrów. Wobec tego nie trzeba zastanawiać się, czy warto decydować się na regenerację pompowtryskiwaczy.

Co jednak w przypadku, gdy z powodu zbyt poważnego uszkodzenia pompowtryskiwaczy nie można poddać ich kompleksowej regeneracji? Wtedy niezbędna będzie wymiana pompowtrysków na inne.

Wymiana pompowtryskiwaczy - co wybrać?

W przypadku wymiany pompowtrysków mamy do wyboru dwie opcje - zakup podzespołów po regeneracji lub nowych. Pompowtryskiwacze zregenerowane w naszej specjalistycznej pracowni odzyskują pełną sprawność oraz fabryczne wartości testowe, a ich cena jest nawet kilkukrotnie niższa. Dlatego zdecydowanie opłaca się wybrać tą opcję w razie problemu awarii.

Wymiana pompowtryskiwaczy - co wybrać?
Wymiana pompowtryskiwaczy - co wybrać?

Oprócz usługi regeneracji, oferujemy także sprzedaż pompowtryskiwaczy. Już teraz zobacz największy wybór pompowtryskiwaczy po regeneracji na wyłącznie oryginalnych częściach oraz fabrycznie nowych, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.