27 października 2021

Jakie wtryskiwacze kupić?

Jeżeli doszło do awarii układu Common Rail i nie wiesz, jakie wtryskiwacze kupić, w tym artykule spieszymy z odpowiedziami na wszystkie Twoje pytania. Główną zasadą jest to, by kupić wtryskiwacze, które pasują do Twojego modelu samochodu, co zawsze jest ściśle określone przez producenta auta. Oprócz tego wśród wymaganych cech kupowanych wtryskiwaczy warto wymienić ich stuprocentową sprawność, długi okres gwarancyjny oraz pochodzenie z pewnego źródła. Te wszystkie istotne dla kierowców Diesli cechy spełniają wtryskiwacze Common Rail dostępne w naszym sklepie internetowym.

Jakie wtryski Common Rail kupić?
Jakie wtryskiwacze kupić?

1. Wtryskiwacze Common Rail - jakie trzeba kupić?

Kryteria doboru wtryskiwaczy to czynniki, na które w gruncie rzeczy kierowca nie ma wpływu, ponieważ rodzaj wtrysków jest określony przez producenta i samochód z zamontowanymi innymi wtryskami po prostu nie będzie działał. Z uwagi na ten fakt należy kupić identyczne wtryskiwacze, jak te, które ówcześnie były zamontowane w samochodzie.

Najłatwiej byłoby odczytać numer z wtryskiwacza, jednakże nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji sugerujemy zakup wtrysków dobranych po szczegółowych danych samochodu oraz po numerze VIN. Nie polecamy kupowania ani nowych, ani używanych, ani też regenerowanych wtryskiwaczy bez kompletu tych danych, ponieważ już podczas montażu może okazać się, że zakupione wtryskiwacze nie pasują do danego modelu bądź wersji samochodu.

2. Wtryskiwacze Diesel - Rodzaje wtrysków, jakie możesz kupić

Zarówno w naszym sklepie online, jak i stacjonarnie, możesz kupić wtryskiwacze w kilku opcjach. Po pierwsze, możesz zakupić wtryskiwacze fabrycznie nowe, pochodzące prosto od producenta. W ten sposób zakupisz u nas wtryski Denso, Delphi, Bosch czy Siemens/Continental VDO w konkurencyjnych cenach. Innym rodzajem dostępnych u nas wtrysków są wtryskiwacze po regeneracji. W ich przypadku mamy również kilka różnych opcji, ponieważ w zależności od producenta wtryskiwacze można regenerować na różne sposoby, mamy tu na myśli chociażby możliwość regeneracji w systemie Bosch Quality Scan dostępnej dla wtrysków Bosch.

Największym ryzykiem dla kierowcy Diesla jest zakup wtryskiwaczy używanych, dlatego też takich wtrysków bez wcześniej przeprowadzonej diagnostyki i regeneracji po prostu nie mamy w sprzedaży. Wtryski bez sprawdzenia wiążą się z ryzykiem przyspieszonej awarii, co oznacza ponowne ponoszenie kosztów oraz poświęcanie czasu na kolejne naprawy.

Odpowiadając po raz kolejny na pytanie zawarte w nagłówku tego artykułu, podkreślamy, że przede wszystkim należy kupić sprawdzone wtryskiwacze z zaufanego źródła.

Jak dobrać wtryskiwacze w sklepie internetowym?

Aby właściwie dobrać wtryski w e-sklepie z podzespołami samochodowymi, należy sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym szczegółowe dane samochodu oraz numer VIN. Inną opcją, o której także już wspomnieliśmy, jest odczytanie numeru seryjnego wtryskiwacza, wówczas praktycznie nie ma szans na pomyłkę.

Dobór wtrysków Common Rail w naszym sklepie online jest bardzo prosty ze względu na intuicyjną wyszukiwarkę. Jeżeli mimo tego masz jakiekolwiek związane z wtryskiwaczami wątpliwości, zadzwoń pod podany numer telefonu. W ten sposób szybko i bez cienia wątpliwości ustalimy, jakie wtryskiwacze możemy do Ciebie wysłać wraz z dwuletnią gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów.

Dobór wtryskiwaczy w sklepie internetowym
Jak dobrać wtryskiwacze w sklepie internetowym?