27 października 2021

Sklep z wtryskiwaczami

Internetowy sklep z wtryskiwaczami to miejsce, do którego prędzej czy później trafia większość kierowców Diesli. Dzieje się tak, ponieważ wtryski Common Rail to urządzenia, które mogą dość szybko ulec awarii wskutek nieodpowiedniej eksploatacji samochodu. Warto podkreślić, że w naszym sklepie z podzespołami oferujemy Ci nie tylko wtryskiwacze CR wszystkich producentów, ale także pompowtryski, pompy wtryskowe, turbosprężarki i filtry cząstek stałych. Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym serwisem regeneracji, możesz kupić w naszym sklepie części zarówno nowe, jak i regenerowane na dwuletniej gwarancji.

Sklep z wtryskami Common Rail
Sklep z wtryskiwaczami

Podczas zakupu wtrysków zadbaj o to, aby pochodziły one ze sprawdzonego źródła. Przy zakupie wtryskiwaczy regenerowanych równie istotne jest to, by do ich regeneracji zastosowane były oryginalne, wysokiej jakości części do wtryskiwaczy Bosch, Delphi, Denso czy Siemens Continental VDO. Dobór wysokojakościowych elementów zamiennych, zastosowanie dedykowanej aparatury oraz doświadczenie w regeneracji sprawiają, że oferujemy w naszym sklepie stuprocentowo sprawne wtryskiwacze.

1. Uszkodzone wtryski - Konieczna wymiana wtryskiwaczy

Doświadczając już pierwszych objawów awarii wtryskiwaczy, zareaguj odpowiednio szybko, ponieważ zwlekanie z ich diagnostyką będzie prowadzić do zwiększania się skali uszkodzeń. Niektórzy kierowcy decydują się na regenerację wtrysków z ich samochodu, co jest zazwyczaj bardzo korzystnym cenowo i skutecznym rozwiązaniem. Oczywiście opcja regeneracji Twoich wtrysków jest u nas dostępna, a przeprowadzamy ją w pracowniach najnowocześniejszych w Polsce.

Obok regeneracji uszkodzonych wtrysków zdemontowanych z pojazdu istnieje opcja wymiany wtryskiwaczy, przy czym komplet wyciągnięty z Twojego auta możesz zamienić na wtryskiwacze fabrycznie nowe lub zregenerowane. Kupisz je właśnie w naszym e-sklepie z wtryskami.

2. Wtryskiwacze do Diesla - Koszt

Koszt jednego wtryskiwacza Diesla zaczyna się w naszym sklepie już od około 300 zł, więc nawet przy cenie kompletu wtrysków wydatek nie będzie duży. Ostateczne ceny zależą rzecz jasna od rodzaju wtryskiwacza i jego stanu, a więcej na ten temat opowiedzą Ci konsultanci w naszym sklepie. Wystarczy, że podasz im numer części lub wspólnie ustalicie numer wtryskiwacza po numerze VIN oraz po szczegółowych danych pojazdu. Warto podkreślić, że wtryski należy dobierać do auta bardzo rzetelnie i bez cienia wątpliwości, ponieważ niewłaściwe wtryskiwacze nie będą w stanie współpracować z jednostką napędową.

Zakup wtryskiwaczy - Na co zwrócić uwagę?

Kupując wtryski do Diesla, warto zwrócić szczególną uwagę na kilka czynników, do których należy:

    • miejsce, w którym kupowane są wtryski oraz opinie Klientów na jego temat,
    • stan wtryskiwaczy (przestrzegamy przed zakupem używanych wtrysków, które nie są w żaden sposób sprawdzane),
    • cena wtrysków (podzespoły o zaniżonej cenie mogą okazać się ryzykowne)
    • numer wtryskiwacza oraz jego zastosowanie (bardzo ważne jest, by zakupić i zamontować wtryskiwacze dedykowane właśnie do Twojego pojazdu).
Na co zwrócić uwagę przy zakupie wtrysków?
Zakup wtryskiwaczy | Na co zwrócić uwagę?