27 października 2021

Sprzedaż wtryskiwaczy

Sprzedaż wtryskiwaczy Common Rail zarówno nowych, jak i po regeneracji, to obok sprzedaży innych podzespołów samochodowych oraz regeneracji wtrysków, główny obszar działalności sklepu Świat Diesla. Chcesz wiedzieć, ile kosztują nowe wtryskiwacze, a ile trzeba zapłacić za regenerowane? Interesuje Cię, w jaki sposób przeprowadzamy regenerację wtrysków Common Rail? W tym artykule objaśniamy, jak z wtryskiwaczami postępuje się według rygorystycznych wskazówek producentów w autoryzowanym serwisie!

Sprzedaż wtrysków Common Rail
Sprzedaż wtryskiwaczy

1. Rodzaje wtryskiwaczy w ofercie naszego sklepu internetowego

W naszym magazynie aktualnie znajduje się ponad 4000 różnych wtryskiwaczy, które możemy według kilku kryteriów podzielić na następujące rodzaje:

  • wtryskiwacze różnych producentów: wtryski Bosch, Delphi, Denso, Siemens/Continental VDO;
  • wtryskiwacze piezo- i elektromagnetyczne;
  • wtryskiwacze fabrycznie nowe i regenerowane;
  • wtryskiwacze sprzedawane w opcji na wymianę (przy zwrocie starych podzespołów) oraz wtryskiwacze dostępne do zakupu z kaucją.

Dzięki tak wysokiemu zróżnicowaniu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających kierowców Diesli. Opcje te oczywiście łączą się ze sobą, jednakże do najważniejszych cech wspólnych wtryskiwaczy sprzedawanych w naszym e-sklepie należą:

 • gwarancja (pisemna) na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów - dotyczy ona zarówno wtryskiwaczy fabrycznie nowych, jak i regenerowanych w ASO;
 • najwyższa jakość realizowanych usług warunkowana posiadaniem autoryzacji Bosch oraz najnowocześniejszej pracowni w kraju;
 • dostępność wtrysków, które potrzebujesz do swojego samochodu, przez 24 godziny na dobę;
 • możliwość doboru właściwych wtryskiwaczy w oparciu o fachowe wskazówki naszych ekspertów.

2. Jak wybrać właściwe wtryskiwacze paliwa?

Aby zakup wtrysków Common Rail Diesel w naszym sklepie zakończył się sukcesem w postaci przywrócenia Twojemu samochodowi mocy i satysfakcjonujących osiągów, wtryskiwacze muszą zostać rzetelnie dobrane.
Aby wybrać właściwe, kompatybilne z silnikiem wtryski, warto sprawdzić, jaki numer miały wtryskiwacze poprzednio zamontowane w samochodzie. Jeżeli z różnych przyczyn numer ten jest nieczytelny, wtryskiwacze można z pomocą naszego pracownika Obsługi Klienta dobrać po numerze VIN oraz szczegółowych danych samochodu.

Wtryskiwacze dobierane bez tych informacji mogą okazać się niekompatybilne z jednostką napędową. W praktyce oznacza to dla kierowcy konieczność demontażu niewłaściwych wtrysków oraz zakupu i montażu odpowiednich.

Nie tylko sprzedaż, ale i regeneracja wtryskiwaczy - Ceny

Oprócz tego, że prowadzimy sprzedaż wtryskiwaczy Common Rail, udostępniamy także usługę regeneracji wtrysków Klienta. Cena za wtryski regenerowane w wielu przypadkach jest znacznie niższa od kosztów, jakie zleceniodawca poniósłby w przypadku wtrysków fabrycznie nowych, gdyż ceny zaczynają się już od około 300 złotych w zależności od rodzaju wtryskiwacza. Jeżeli chcesz zatem wymienić wtryskiwacze stosunkowo niewielkim kosztem, nie tracąc praktycznie nic na ich jakości, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, jak zregenerujemy Twoje wtryskiwacze, ile kosztuje regeneracja oraz jak długo trwa. W znaczącej większości zleceń wtryskiwacze Common Rail są zregenerowane już w ciągu jednego dnia, a następnie wraz z gwarancją i protokołami przygotowane do wysyłki bądź do odbioru przez Klienta.

Ceny za regenerację i sprzedaż wtrysków
Nie tylko sprzedaż, ale i regeneracja wtryskiwaczy | Ceny