27 października 2021

Turbosprężarka na wymianę

Sprzedaż turbosprężarek na wymianę. Turbosprężarki najwyższej jakości z gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Turbina na wymianę
Turbosprężarka na wymianę

 

Kiedy konieczny może okazać się zakup turbiny samochodowej i czy korzystną opcją jest dostępna u nas turbosprężarka na wymianę? Niestety, awaria turbiny podczas jazdy może zdarzyć się każdemu, kto użytkuje na co dzień samochód z turbodoładowaną jednostką napędową. Z uwagi na to, że specjaliści odpowiadają twierdząco na pytanie, czy turbina może uszkodzić silnik, awarii turbo nie warto bagatelizować. Obok usługi regeneracji turbosprężarki Klienta w naszym sklepie możliwy jest także zakup zregenerowanej turbosprężarki w korzystnej cenie na wymianę, czyli przy zwrocie starego turbo. Tego typu zakup turbiny jest bardzo wygodny, ponieważ kurier w ciągu jednego dnia od złożenia zamówienia dostarcza zregenerowaną turbosprężarkę pod wskazany adres, a także może od razu odebrać uszkodzone turbo.


Zakup turbosprężarki - Ile trwa wymiana turbiny?

Wymiana turbosprężarki to dość radykalne rozwiązanie, na które Klient zazwyczaj decyduje się, gdy jego turbosprężarka nie kwalifikuje się do regeneracji z powodu poważnych uszkodzeń mechanicznych lub z przyczyny braku dostępności części. Mając na uwadze fakt, że jazda z uszkodzoną turbiną zawsze stanowi niebezpieczeństwo, decyzję na temat tego, jak rozwiązać problem z turbo, należy podjąć możliwie szybko. Wymiana turbosprężarki to dla wprawionego mechanika zaledwie kilka godzin pracy, pozostaje więc pytanie o to, ile trwa regeneracja turbiny. W naszym serwisie turbosprężarki samochodowe regenerujemy w ciągu jednego dnia, używając dedykowanych, specjalistycznych urządzeń oraz jedynie oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu turbo jest przygotowane do zainstalowania w pojeździe, zatem montaż turbosprężarki oraz pierwsze odpalenie po wymianie turbiny charakteryzują się bezproblemowym przebiegiem. Tak więc, jeśli w Twoim samochodzie turbina padła podczas jazdy lub podejrzewasz, że pod maską Twojego auta pracuje zatarta turbina (objawy scharakteryzujemy poniżej), to bez wahania skorzystaj z dostępnych u nas opcji, jakimi są zakup zregenerowanej turbosprężarki lub regeneracja turbiny zdemontowanej spod maski Twojego samochodu. Dzięki doświadczeniu w doborze turbosprężarek od razu ustalimy, jakie turbo pasuje do posiadanego przez Ciebie modelu, umożliwiając tym samym szybką wysyłkę oraz montaż turbiny w silniku Diesla bądź w silniku benzynowym z układem turbodoładowania.

Ile trwa wymiana turbosprężarki po jej zakupie?
Zakup turbosprężarki | Ile trwa wymiana turbiny?


W obliczu oznak awarii turbo - Jak sprawdzić, czy turbina jest sprawna?

Przeprowadzana wymiana turbiny krok po kroku musi być poprzedzona szczegółową, wnikliwą diagnostyką uszkodzeń oraz stopnia zużycia turbo. W ramach diagnostyki fachowiec może zidentyfikować duże luzy na turbinie, rozległość oraz poziom nagromadzonych w turbo zanieczyszczeń, a także istnienie uszkodzeń mechanicznych. Zazwyczaj zużyta, uszkodzona bądź przytarta turbina daje szereg objawów już na początku występowania awarii. Już w obliczu pierwszych oznak uszkodzenia powinniśmy zacząć orientować się, ile kosztuje regeneracja turbiny oraz ile kosztuje wymiana turbiny (Passat B6 to model, do którego sprzedajemy turbosprężarki na imponującą skalę). Dzięki wysokiej jakości naszej usługi regeneracji oraz turbosprężarek na wymianę, montaż i demontaż turbiny jest dla mechanika prostym zadaniem, a sam koszt montażu turbiny nie powinien być wysoki. Montaż zarówno zregenerowanej, jak i zakupionej turbosprężarki powinien być wykonywany w zgodności z określonymi ściśle zaleceniami montażowymi turbin samochodowych. Jak powinna zostać zamontowana turbosprężarka? Opinie mechaników oraz naszych ekspertów w zakresie turbosprężarek są jednogłośne. Zanim zostanie przeprowadzone docieranie turbiny po regeneracji, konieczne jest wyczyszczenie układu dolotowego, wymiana filtrów, zalewanie turbiny olejem wysokiej jakości. Wymiana oleju po regeneracji turbiny jest obowiązkowa, dlatego też sytuacje, w których samochód po wymianie turbiny nie odpala, są niekiedy rezultatem zaniedbań w tym zakresie. Do turbosprężarek, które dostarczamy Klientom, dołączana jest nie tylko pisemna gwarancja na 2 lata, ale także szczegółowe wskazówki montażowe.

W obliczu oznak awarii turbo | Jak sprawdzić, czy turbina jest sprawna?
W obliczu oznak awarii turbo | Jak sprawdzić, czy turbina jest sprawna?