09 września 2021

Wtryski na gwarancji w Dieslu

Jeżeli elementy układu Common Rail w Twoim samochodzie przestają pracować właściwie, najlepiej byłoby zakupić wtryski na gwarancji w Dieslu. Zarówno nowe, jak i zregenerowane wtryskiwacze zakupione w naszym sklepie internetowym mają gwarancję na 2 lata, i to bez limitu przejechanych kilometrów. Dlaczego jest to tak istotne w kontekście wtryskiwaczy Common Rail? Zazwyczaj koszt wymiany wtryskiwaczy nie należy do najniższych, warto więc kupić je ze sprawdzonego źródła. Argumentem przemawiającym za tym, że wtryskiwacze będą działać w stu procentach prawidłowo, a w przypadku usterek czy awarii kierowca uzyska pomoc, jest właśnie gwarancja. Podzespoły, na które sprzedający udzielają jedynie kilkunastodniowej gwarancji rozruchowej, często psują się tuż po zakończeniu tego okresu.

1. Gwarancja na wtryskiwacze po regeneracji

Dzięki gwarancji na 2 lata regeneracja wtryskiwaczy i opinie na temat tej usługi realizowanej w naszym autoryzowanym serwisie są bardzo dobre. Działając w oparciu o wysoko rozwinięte technologie oraz bazując na najnowocześniejszym w Polsce sprzęcie jesteśmy w stanie przywrócić wtryskiwaczom fabryczne parametry, nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby objąć je tak samo długim okresem gwarancyjnym, jak w przypadku oryginalnych, nowych wtrysków.

Naprawa wtrysku musi zostać przeprowadzona w zgodzie z najwyższymi standardami, ponieważ nawet najmniejsze zabrudzenia przedostające się do wtryskiwacza lub wszelkie nieścisłości w regulacji wtrysków mogą sprawić, że cała procedura okaże się nieefektywna. Aby mieć pewność, że wtryskiwacze nie będą wymagały ponownych napraw lub kalibracji w okresie gwarancyjnym ani po jego zakończeniu, oddaj wtryski CR Diesel do regeneracji w sprawdzonym, autoryzowanym serwisie.

2. Gwarancja na nowe wtryskiwacze

Wymiana wtrysków Diesla i cena za komplet nowych wtryskiwaczy to dla wielu kierowców duży wydatek. Składa się na niego nie tylko cena samych wtrysków, ale także koszt robocizny, czyli demontażu starych wtryskiwaczy oraz montażu nowych. Wtryskiwacze Common Rail Bosch, Denso, Delphi i Siemens sprzedawane jako fabrycznie nowe mają gwarancję określoną przez producenta. Warto wczytać się w warunki gwarancji, by w przypadku awarii podjąć odpowiednie działania.

Wtryskiwacze na gwarancji w Dieslu Common Rail
Wtryski na gwarancji w Dieslu

Jak jeździć samochodem z wtryskami Common Rail?

Ilekroć mówi się o gwarancji, tylekroć z tyłu głowy nasuwa się myśl o potencjalnej awarii bądź usterce. Z pewnością te nieprzyjemne okoliczności można odsunąć w czasie dzięki odpowiedniej eksploatacji samochodu z Dieslem i układem Common Rail.

Aby wymiana lub regeneracja wtryskiwaczy nie była przedwczesną koniecznością, warto zainwestować w paliwo lepszej jakości tankowane na sprawdzonej stacji. Co więcej, żywotności każdego podzespołu współpracującego z silnikiem wysokoprężnym przysłużą się częste, systematyczne wymiany oleju oraz filtrów. Warto mieć na uwadze, że w samochodzie często sprawność jednego układu czy elementu istotnie wpływa na dobrą kondycję pozostałych, dlatego zalecamy też regularne przeglądy i badania pojazdu. Dzięki temu w licznych przypadkach okazuje się, że gwarancja wtryskiwaczy Diesel nie została w praktyce wykorzystana, bo wtryski wykazują znakomitą sprawność.

Prawidłowa jazda Dieslem z Common Rail
Jak jeździć samochodem z wtryskami Common Rail?