27 października 2021

Ile kosztują wtryski do Diesla?

Popsuły Ci się wtryskiwacze w samochodzie i właśnie zastanawiasz się, ile kosztują wtryski do Diesla? Wtryskiwacze kupisz już za około 300 zł (jest to aktualnie występująca na rynku cena), jednakże ich ostateczny koszt zależy od wielu kryteriów. Wszystkie oferty cenowe dotyczące wtryskiwaczy Common Rail znajdziesz w naszym sklepie internetowym z częściami do samochodów wszystkich marek.

Koszt wtryskiwaczy w Dieslu
Ile kosztują wtryski do Diesla?

Jednoznaczne udzielenie odpowiedzi na to, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu, jest w praktyce niemożliwe, ponieważ do każdego samochodu będą pasowały nieco inne wtryski. Aby sprawdzić, jaki będzie koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu do Twojego auta, wyszukaj w naszym sklepie odpowiednie wtryski lub zadzwoń do nas, a pomożemy Ci je właściwie dobrać. Co ważne, zazwyczaj oferujemy kilka opcji cenowych, byś mógł wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Twoich możliwości i oczekiwań.

1. Wtryskiwacze regenerowane

Najtańszą, lecz bardzo dobrą opcją dostępną w naszym e-sklepie z wtryskiwaczami i innymi podzespołami w Dieslu, jest zakup wtrysków regenerowanych. Warto mieć na uwadze, że nie każde źródło, w którym można kupić wtryski, jest sprawdzone, ponieważ niestety nie brakuje sprzedawców żerujących na niewiedzy kierowców.

Wtryski dostępne w naszym sklepie są regenerowane w ASO, możesz mieć zatem pewność, że wszystkie czynności naprawcze zostały przeprowadzone zgodnie ze standardami producenta. Co więcej, wtryskiwacze po regeneracji obejmujemy takim samym okresem gwarancyjnym, jak nowe wtryski, a do zregenerowanych podzespołów dołączamy protokoły badań.

2. Wtryskiwacze nowe

Koszt nowych wtrysków w Dieslu będzie oczywiście wyższy niż w przypadku wtryskiwaczy regenerowanych, jednakże wówczas płacisz za fabrycznie nowe podzespoły. Ceny zazwyczaj nie przekraczają kilkuset złotych za sztukę, przy czym w przypadku układu Common Rail warto poddać sprawdzeniu i ewentualnej wymianie cały komplet.

Regeneracja uszkodzonych wtrysków - Objawy skutecznie zażegnane

Jako autoryzowany serwis regeneracji podzespołów oferujemy nie tylko sprzedaż wtrysków, ale i regenerację wtryskiwaczy dostarczonych przez klientów. Cenowo przedstawia się to naprawdę korzystnie, ponieważ koszty regeneracji określonych wtrysków zaczynają się już od około 295 zł za sztukę. Wówczas nie mówimy już o wymianie wtryskiwaczy, gdyż otrzymujesz Twoje wtryski, którym dzięki regeneracji przywrócono fabryczne parametry. Zachowanie wszystkich procedur technologicznych sprawia, że po czyszczeniu, wymianie uszkodzonych części, regulacji i testowaniu wtryskiwacze Common Rail mogą działać, jak nowe.

Wymiana wtrysku, a przede wszystkim cena za tę usługę, to dla wielu użytkowników Diesli temat, którego się obawiają. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym możesz kupić w 100% sprawne wtryski na gwarancji i w korzystnej cenie.

Usuwanie objawów uszkodzonych wtrysków poprzez regenerację
Regeneracja uszkodzonych wtrysków | Objawy skutecznie zażegnane